FAQ - často kladené otázky

Jak stornovat objednávku?

V případě, že chcete zrušit vaší objednávku, napište nám email na info@leomoda.cz , uveďte číslo objednávky. Zaplacené objednávky již nelze zrušit.

 

 

Jak vrátit zboží do 14 dnů ode den převzetí?

Vrátit  zboží můžete v zákonné lhůtě do 14 dnů ode dne převzetí zásilky bez udání důvodů. Více informací zde: Odstoupení od smlouvy

Poštovné za vrácení balíku v tomto případě hradí zákazník, nikoliv prodejce, a to i v případě, že zákazník získal od prodejce doručení balíku na svou adresu zdarma. Více informací viz Občanský zákoník  § 1831, § 1832, § 1834, § 1835 zákona č. 89/2012 Sb.

Jak reklamovat, vrátit zboží?

Reklamovat zboží u nás je opravdu jednoduché, zkopírujte a vyplňte formulář s odůvodněním v sekci Reklamace zboží nebo vrátit zboží zde: https://www.leomoda.cz/reklamace-zbozi/

 

Doba dodání uplynula a zboží nedorazilo, jak postupovat?

Nejprve si prosím ověřte, že dodací lhůta 15-40 dní uplynula ode dne odeslání zboží dodavatelem, nikoli ode dne vytvoření objednávky. O dni odeslání zboží Vás informujeme vždy emailem. Vzhledem k tomu, že zboží z Vaší objednávky může být expedováno z více skladů, může být doručeno postupně ve více zásilkách. A každá zásilka tedy může a v praxi mívá rozdílné datum odeslání. Zásilka Vám může dorazit do schránky nebo na poštu. Bohužel ne vždy dorazí do schránky oznámení o uložení zásilky na poště, kde již může zásilka čekat na vyzvednutí. V tomto případě se prosím co nejdříve zastavte na pobočce Vaší pošty, zda tam zásilka není uložena, a aby se nevrátila z důvodu nevyzvednutí. Pokud doba dodání uplynula a zásilka Vám nedorazila a není ani na poště, zadejte reklamaci dodání zde:  https://www.leomoda.cz/reklamace-zbozi/ , zašleme Vám zboží znovu nebo vrátíme peníze podle Vaší volby. 

 

Jak mohu platit? Proč nelze platit dobírkou?

Platit lze za zboží online platební bránou Pays. Zásilky není možné zasílat dobírkou z důvodu odesílání od dodavatele ze zahraničí k vám na vaší adresu.