Odstoupení od smlouvy

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 1829 občanského zákoníku jako spotřebitel právo od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu odstoupit. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, je povinen předat nebo zaslat zpět zboží ve lhůtě nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Při odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14. dnů ode dne převzetí zásilky spotřebitelem, kupujícím, poštovné za vrácení balíku v tomto případě hradí zákazník, nikoliv prodejce, a to i v případě, že zákazník získal od prodejce doručení balíku na svou adresu zdarma. Více informací viz Občanský zákoník § 1831, § 1832, § 1834, § 1835 zákona č. 89/2012 Sb.

 

FORMULÁŘ KE STAŽENÍ ZDE

 

nebo můžete formulář zkopírovat níže

 

 

(Formulář je třeba zkopírovat a vytisknout, podepsat a zaslat v zákonné lhůtě do 14. dnů ode dne převzetí zboží, naskenovaný na níže uvedenou e-mailovou adresu info@leomoda.cz, případně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím).

 

 

Oznámení o odstoupení od smlouvy

 

 

Odesílatel:

Jméno a příjmení:

Bydliště:

(případně e-mail, tel. číslo):

 

Adresát:

Prodávající:  Leomoda.cz – Pavel Kubizňák

IČ: 87534592

Se sídlem: Vítkov 40, Tachov 347 01

 

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

 

Dne ………. jsem si na Vašich internetových stránkách/v internetovém obchodě www.leomoda.cz objednal zboží ……….., číslo objednávky …………, v hodnotě …..….. Kč. Objednané zboží jsem obdržel dne ………..

 

Na základě ust. § 1829 odst. 1 ve spojení s ust. § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, využívám svého zákonného práva a odstupuji od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím internetu, která se týká výše uvedeného zboží, jež Vám s tímto dopisem zasílám zpět, a zároveň Vás žádám o poukázání kupní ceny ve výši ………. Kč na bankovní účet číslo …………. nejpozději do 14 dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy.

 

 

V ………. dne ……….

 

 

 

 

 

 

 

Jméno a příjmení spotřebitele                                                  Přílohy: Doklad o koupi

                                                                                                            (podpis)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.